Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Napsali nám

Poděkování

Vážený pane Zábranský,
chtěli bychom Vás pozvat na vánoční besídku, která se koná dne 8.12. 2011 v DD Nepomuk (viz. příloha). Zveme i všechny vaše přátele, budete vítáni.
Dále mi dovolte vyslovit Vám poděkování za Lukáše, kterému jste velmi pomohl na jeho startu do samostatného života a stále ho podporujete. Jsem moc ráda, že se nám povedlo společnými silami Lukáše přesvědčit o nutnosti dokončení školy. Nebýt vás, asi by od nás odešel nevyučen. Od pana Kuchty na něj slyším chválu, což je pro nás tou největší odměnou za naši nelehkou práci. Zároveň děkuji všem sponzorům, kteří Lukášovi poskytli finance, oblečení, ale i skvělé zážitky.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

  S pozdravem Věra Nováková, DD Nepomuk

 

Poděkování

Dětský domov Kašperské Hory

Pozdrav ze Zbiroha

Ahoj,
daří se mi celkem dobře. Vždy může být lépe ale i hůře. Zabydlel jsem se celkem v pohodě, sice je toho hodně ještě přede mnou, ale tak zvládnout to musím. Jinak v práci se mi líbí, je skvělý kolektiv.

  S pozdravem Lukáš

 

Poděkování

Dobrý den,
Tímto e-mailem bych chtěl poděkovat za krásné zážitky na řece Sázavě s vaší firmou.
Velice se mi tam líbilo a bylo to příjemné rozptýlení v zkouškovém období.

  S pozdravem Lukáš, DD Nepomuk

 

Poděkování

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat firmě První Chodská za Fotbalové utkání kde mi byl předán šek na výbavu bytu, ve kterém budu bydlet.
Také bych chtěl poděkovat všem kteří přispěli.

 

S pozdravem Lukáš, DD Nepomuk