Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Napsali nám

Poděkování od Járy

Dobrý den Pane Zábranský, chtěl bych vám poděkovat za takovou příležitost si vyzkoušet, jaké to vlastně je mít zodpovědnost v práci i v reálném životě. Poprvé, když jsem k vám jel, jsem si myslel, že to bude dost přísný, nebyl jsem si zas tak jistý, jestli jsem připravený, ale jak se říká, když to nevyzkoušíš, tak to nepoznáš, jestli vůbec to zvládneš. Ze začátku to vypadalo, že je všechno složité, ale čase jsem zjistil, že když děláte všechno podle pravidel a poctivě, tak všechno jde. V práci se mi líbilo a hlavně tam byl super kolektiv. Dost fajn lidí, kteří mi ze začátku pomáhali. Hodně věcí jsem se naučil, jak všechno funguje a co obnáší taková práce a tak podobně. Za to vám chci poděkovat, že jste mi dal takovou šanci něco dokázat, ať lidem, tak i sobě. Těším se, až se zase spolu setkáme a na další spolupráci s vámi. Pozdravujte kluky v práci, že jim také děkuji za spolupráci. Ať se vám daří a hodně úspěchů, ještě jednou děkuji za všechno.

S pozdravem Jára 

Poděkování

Dobrý den pane Zábranský,
chtěla bych Vás informovat o Radkovi Š., protože jsme s ním museli ukončit smlouvu o pobytu v DD.
Moc jsem se snažila, aby to nakonec vše dobře dopadlo, ale opravdu v tom byly drogy, jak jsem tušila. Radek přestal chodit do školy, páchal trestnou činnost, pod vlivem pervitinu naboural v Plzni auto, okrádal svoji matku, ukrýval se v našem bytě a nikomu neotvíral. Ze školy byl vyloučen. Nakonec jsem musela požádat Policii. Je to moc smutný příběh, protože to byl fajn kluk, Bohužel zvolil cestu, která ho zničí. Víc už nebylo v mých silách. Vše, co jsme pro něj udělali, bylo zbytečné.
Chtěla bych Vám moc poděkovat, že jste nám v tomto snažení pomáhal. Stydím se za Radka před všemi, kteří mu věnovali svůj drahocenný čas a pomáhali mu. Všem se omlouvám. Ale taková už je naše práce. Zapomenout na neúspěch, zvednout hlavu, jít pomáhat dalším a věřit, že tentokrát se to již povede.

  S úctou Věra Nováková, DD Nepomuk

 

Kluci v kině a předání mobilního telefonu

Dne 21.11.2013 se zúčastnili kluci z projektu a ostatní děti z dětských domovů společně s PRVNÍ CHODSKOU filmové premiéry Klauni v kině v Plzni. Současně dostal Radek nový mobilní telefon jako odměnu za výborné školní výsledky.

Radost z dárků

Z hudebních nástrojů, které DD Planá daroval Nadační fond Schody do života má radost nejen Honza ale i ostatní děti.

Poděkování

Byla mi položena otázka,"jak mi pomohl projekt" od firmy PRVNÍ CHODSKÁ, který se jmenuje "Schody do života".
Rozhodně mi pomohl hodně a nejen projekt, ale i lidé, kteří se na něm podíleli tj. zaměstnanci firmy, vychovatelé a vychovatelky Dětského Domova v Nepomuku. Díky tomuto projektu jsem měl vybavení do školy, byl jsem na různých akcích, kam bych se pravděpodobne sám nikdy nepodíval nebo nedostal. Například: Cembrit Weals Tour 2008, školení od Firmy Prefa. Jako účastník toho projektu jsem se účastnil novoročních večírků, ale i po ukončení studia jsem byl pozván na další akce. Po ukončení vzdělání jsem nastoupil do pracovního poměru k Panu Kuchtovi jako pokrývač. Bydlím už přes rok ve Zbiroze. Nebýt projektu, tak jsem se vyučil "bůh ví čím" a nikdo z nás nemůže říct kde bych teď byl. Slova díků je malé poděkování, za všechnu podporu, trpělivost a práci která se mnou byla.
S pozdravem a poděkováním

  Lukáš , DD Nepomuk