Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Top odpovědná firma 2012

Top odpovědná firma je národní a etablovaná cena za udržitelné a odpovědné podnikání, kterou uděluje platforma Byznys pro společnost. Jde o nejprestižnější soutěž s dlouholetou tradicí a v letošním roce se konala pod záštitou předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR paní Miroslavy Němcové, předsedy vlády ČR Petra Nečase a Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.
Dne 8.11.2012 proběhl slavnostní galavečer s vyhlášením cen v České národní bance v Praze. Přihlásili jsme naši společnost do kategorií TOP ODPOVĚDNÁ MALÁ FIRMA a PRACOVIŠTĚ BUDOUCNOSTI. V kategorii TOP ODPOVĚDNÁ FIRMA 2012 jsme věnovali pozornost projektům, které vytváříme, především Nadačnímu fondu Schody do života. K našemu milému překvapení se tento den připsal k dalším takovým, které ve vás nechají vzpomínku na celý život a získali jsme první místo v této kategorii. Tato cena je pro nás velkou odměnou a uvědomění si toho, že ne vždy by se mělo točit vše o byznyse, ale také i o dopadech pro společnost. Velmi si vážíme takového ocenění.

Více informací na stránkách www.byznysprospolecnost.cz.