Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Top filantrop 2010

Dne 11.11.2010 proběhlo v kapli Sacre Coeur slavnostní vyhlášení 7. ročníku prestižní soutěže TOP Filantrop, mezinárodní cena Byznysu pro společnost za společenskou odpovědnost firem. Náš projekt Schody do života jsme přihlásili do kategorie „Nejodpovědnější partnerství se zaměstnanci roku 2010“ a „Nejodpovědnější střední a malá firma roku 2010“.
V kategorii „Nejodpovědnější partnerství se zaměstnanci roku 2010“ jsme byli nominování do Evropské ceny za firemní dobrovolnictví roku 2011. Česká republika se prostřednictvím platformy Byznys pro společnost jako jedna z 22 evropských zemí zapojila do mezinárodního programu Evropská cena za firemní dobrovolnictví 2011 a začátkem roku 2011 bude vyhodnocen nejefektivnější evropský program firemního dobrovolnictví zaměřené na rozvoj dovedností znevýhodněných skupin a podporu jejich uplatnění na trhu práce. Děkujeme všem partnerům a lidem zapojeným v projektu. "výsledková listina".