Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Fotbal Cup 2009

Fotbalový tým SCHODY DO ŽIVOTA ve čtvrtfinále turnaje

V neděli 15. 2. se náš tým zúčastnil fotbalového turnaje, který v Plzni v hale na Slovanech organizoval náš patron, firma PRVNÍ CHODSKÁ. Přestože jsme nastupovali takříkajíc z „voleje“ bez možnosti se sehrát, ukázali jsme svojí sílu soupeřům hned v 1. kole zápasů ve skupině a slavně zvítězili 1-0.

Náš tým byl vhodně poskládaný, branku hájil p. Luboš Zoubek, který postavou budil respekt střelců. V poli se o kvalitní souhru snažili oba Lukášové a Láďa. Útok a obranu střídavě zajišťoval patron projektu V. Zábranský. Posilou nám byl i pan Ivan Bican, plzeňská fotbalová legenda. Výhra a 3 body z 1. utkání znamenala po porážce v 2. kole postup do čtvrtfinále turnaje.

Los si s námi trochu zažertoval a přidělil nám soupeře nejtěžšího: tým organizátora a našeho patrona – mužstvo PRVNÍ CHODSKÁ. I když jsme se snažili a vzdorovali, co nám síly stačily a kilogramy dovolily :-), nakonec jsme odešli s porážkou 0-5. Útěchou nám může být fakt, že PRVNÍ CHODSKÁ celý turnaj vyhrála a nebyla to tedy žádná ostuda prohrát s vítězem.

Další fázi turnaje jsme si tak již užívali jen jako diváci a drželi palce a povzbuzovali ostatní hráčky a hráče až do finále. Občerstvení jsme díky organizátorům měli dostatek a tak se nám dobře fandilo.

Odměnou nám byly i prima dárečky za účast od našich sponzorů a patronů.
Děkujeme za možnost si pěkně zasportovat a příští rok s námi zase počítejte! Budeme silnější :-)

  tým "Schody do života"